Hakkımızda

Hakkımızda

Mehmet Ali Farsak ve Mehmet Fatih Demirtaş tarafından 2007 yılında Adana’da kurulan Sistem Emlak & Gayrimenkul, 16 yıllık tecrübe ve bilgi birikimi ile hizmet vermeye devam etmektedir. Kurulduğu günden bu yana kurumsal yapısı, güvene dayalı müşteri ilişkileri ve vizyoner yönetimi ile farkını ortaya koyan Sistem Emlak & Gayrimenkul, başarıyla büyümeye devam ediyor.

Nitelikli, meslek etiğine sahip, profesyonel çalışma arkadaşlarımızın katılımı ile büyüyen ekibimiz, her daim dinamizmi ve tecrübeyi sizlere sunuyor.

İlk yıllarda üç farklı şubede hizmet veren Sistem Emlak & Gayrimenkul, 2014 yılında, kuruluş yıl dönümünde Türkmenbaşı Bulvarındaki 3 katlı Show Room mağazasında tek çatı altında toplandı.

Kaliteden taviz vermeyen çalışma prensibimizle emlak ve gayrimenkul piyasasında güvenin adresi olmaktan gurur duyuyoruz. Sistem Emlak olarak insanlara mutlu olacakları ve hayatın tadını çıkartacakları yaşam alanlarını sunmaya devam ediyoruz.

Siz de Sistem Emlak & Gayrimenkul güvencesi ile aradığınız kiralık veya satılık daire, ofis, villa, işyeri, ofis veya arsayı bulabilirsiniz. Ya da satmak istediğiniz gayrimenkulü alıcılarla buluşturabilirsiniz.